Brno se zaplní čarodějnicemi, místo hranic ale vyrostou pódia

shadow

Tradic ke třicátému dubnu je bezpočet. Beltine starých Keltů, mladší tradice pálení čarodějnic, ve Spojených státech je poslední dubnový den dokonce Dnem národní hrdosti a kadeřníků. Mladí Brňané spojili moderní zábavu právě s tradicí čarodějnickou v jeden z hudebních festivalů pořádaných v Brně – Čarodějáles.

Místem konání již šestého ročníku festivalu bude již tradičně areál koupaliště Riviéra. Program bude opět střídavě probíhat na třech pódiích, na nichž se vystřídá v průběhu večera celá přehlídka domácích i zahraničních skupin. Z hlavních hvězd můžeme zmínit například Pražský výběr, Blue effect nebo Koffin Kats. Celkový přehled kapel a rozpis programu na jednotlivých pódiích je k dispozici na stránkách carodejales.cz.
Areál Riviéry se otvírá ve 13:30, zahájení programu je naplánováno na 15 hodin.

Jako novinka je letos zařazena do programu festivalu afterparty v "Metro šapitó" s DJs z klubu METRO MUSIC BAR od 23:00 o 05:00.

V rámci festivalu nesmí samozřejmě chybět soutěž o nejkrásnější kostýmovanou čarodějnici. Vítězky budou vyhlášeny v 19:45 na Sika/Mestrostav stagi a odměněny atraktivními cenami.


V rámci akce "Čarodějáles fandí Kometě! Kometa fandí Čarodějálesu!" mají možnost kupovat vstupenky za speciální cenu 400,- Kč majitelé permanentek Komety v pokladně Kajot arény. Za stejnou cenu budou mít možnost je pořídit od února také studenti VUT a Masarykovy univerzity přímo na fakultách v kavárnách Krmítko a Mezzanine.
Krmítka najdete na:
- Fakulta sociálních studií (Joštova 10)
- Filozofická fakulta (Gorkého 7)
- Fakulta architektury VUT (Poříčí 5)
- Fakulta chemická VUT (Purkyňova 118)

Doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve, na místě budou dražší, než v předprodeji. Čarodějnicím a čarodějkám zdar!

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz