Jubilejní 10. Brněnský Majáles se blíží!

shadow

V úterý 7. května vyvrcholí každoroční oslavy jara jubilejním desátým ročníkem jednoho z nejoblíbenějších hudebních festivalů u nás. Letošní hudební svátek se uskuteční mimořádně v areálu brněnského Výstaviště, jehož brány se pro návštěvníky otevřou přesně ve 13:00.

Samotné oslavy ovšem začínají již průvodem, který se vydá ve 12:00 z Náměstí Svobody přes centrum Brna až k areálu Výstaviště. V průvodu budou k vidění kandidáti na krále majálesu z jednotlivých brněnských univerzit se svýmy družinami a alegorickými vozy. Letos se účastníci průvodu mohou nově těšit na vystoupení kapely přímo na valníku při průběhu průvodu.

 

Programu letos vévodí Kryštof, Tomáš Klus, Iné Kafe, MIG 21, Charlie Straight a spousta dalších hostů. Celým večerem nás společně provedou Jan Kraus, Jakub Kohák a známý DJ Schafff. 

Kromě hudebního zážitků čeká návštěvníky volba krále a miss majálesu, soutěžní akce sponzorů, studentské kapely, tradiční majálesové svatby nebo možnost nechat se vyfotit profesionálními fotografy.

Vstupenky za 499,- jsou v předprodeji ještě celé úterý 6. května ve všech obvyklých sítích. Kvůli omezené kapacitě vstupenky na místě prodávány nebudou.

Součástí každé majálesové vstupenky je M-Kupon, který je možné uplatnit na slevové akce například v meatfly, queens.cz, t-shock.eu a mnoha dalších.

 

My samozřejmě budeme přímo na brněnském výstavišti a po skončení oslav pro naše čtenáře připravíme souhrn dění brněnského, pražského i hradeckého majálesu :-)

Autor

Martin Turek
Martin Turek

V současnosti student pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity, fotograf, programátor a zakladatel https://www.facebook.com/brownfieldsexplorers.