Desetitisíce lidí sledovaly ohňostroj Příběhy lásky na brněnské přehradě

shadow

FOTOGALERIE: Třetí ze čtyř soutěžních ohňostrojů přehlídky IGNIS BRUNENSIS 2013, která se již po šestnácté koná na brněnské přehradě, vytvořila švýcarská společnost SUGYP.

Velmi různorodou směsicí skladeb doprovodili švýcaři svůj ohňostroj "Příběhy lásky". Došlo i na "srdíčkové" efekty, které se na obloze několikrát zopakovaly. SUGYP se soutěžní přehlídky v Brně zúčastnil poprvé a svoji premiéru zvládl na jedničku. 

Počasí se po několika deštivých dnech konečně umoudřilo, návštěvníci ohňostrůjné show tak mohli nechat poprvé deštníky a pláštěnky doma a na přehradě si užít příjemný letní večer. Díky příjemnému počasí a víkendovému času byla návštěva na ohňostroji opravdu obrovská.

Švýcarští ohňostrůjci si pro svoji show vybrali známé hudební motivy z filmu Titanic, skladby Marylin Monroe, Beatles či Adele. Romantické představení trefně nazvané Příběh lásky dojalo diváky nejen hudbou, ale také barevnými efekty vybuchujícími do rytmu světoznámých skladeb.

Na programu je už pouze jeden soutěžní ohňostroj. Divákům jej ukáže polská společnost SUREX ve středu 16.6. Jejich ohňostroj bude mít název "Dejte průchod emocím". Závěr celé přehlídky proběhne v pátek na hradě Špilberk. 

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků letošního ročníku soutěže dojde na Nové radnice v Brně ve čtvrtek 13.6. ve 13:00. O výsledcích vás budeme na našem serveru informovat. Více informací najdete na webu příhlídky www.ignisbrunensis.cz.

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz