5 TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY

shadow

5 TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY, KTERÉ POŘÍDÍTE ONLINE (CD "MAKANNA, CD "Praha-Brno", nový e-Shop "Festivalu Brikcius, violoncello na iTunes a Supraphonline, vstupenky na vánoční koncert).

5 TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Pět tipů na hudební vánoční dárky, které pořídíte online.

1. CD "MAKANNA" (Irena Kosíková; Jan Talich, Jan Židlický - recitace, František Brikcius - violoncello, TKO)*
http://www.Brikcius.com/Festival/CD.cz.html

2. CD "Praha - Brno" (Jiří Matys, Petr Hejný, Jan Jirásek, Luboš Fišer, Miloš Štědroň, Irena Kosíková; František Brikcius - violoncello)*
http://www.Brikcius.com/CD.cz.html

3. Nový e-Shop "Festivalu Brikcius" (festivalová trička, mikiny, dresy, hrnky, polštáře, ...)
http://www.Brikcius.com/Festival/eShop.html

4. Violoncellová hudba na iTunes a Supraphonline (Jan Talich - dirigent, František Brikcius - violoncello, Talichův komorní orchestr)
http://www.supraphonline.cz/umelec/18377-frantisek-brikcius
http://itunes.apple.com/us/album/kosikova-makanna/id673566753

5. Vstupenky na vánoční koncert "Festival Brikcius" (čtvrtek 19. prosince 2013, 19:30, Dům U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí)**
http://www.pragueticketoffice.com/akcelist.aspx?m=1&porad=165
http://klient.ticketon.cz/poradatel/220-festival-brikcius

* Objednávky do 20. prosince 2013 poštovné a balné zdarma!
**Slevy pro studenty, seniory a členy Klubu přátel GHMP.


Více informací je k dispozici na webových stránkách http://www.Brikcius.com a/nebo http://Festival.Brikcius.com .========================

press@Brikcius.com
http://Festival.Brikcius.com

========================
 

Autor

František Brikcius
František Brikcius

  Český violoncellista František Brikcius se narodil v Praze v rodině s bohatým kulturním zázemím. Je absolventem Konzervatoře v Praze a JAMU v Brně. Dále studia ve Velké Británii a Japonsku. Věnuje se interpretaci violoncellových skladeb 17., 18., 19., 20. a 21. století. Zejména pak skladbám pro violoncello sólo. Dále se soustředí na díla českých, tzv. terezínských a současných skladatelů.

  František Brikcius hraje na mistrovské violoncello "George Kriwalski" zhotovené roku 1904. Je spolu se svou sestrou Annou Brikciusovou zakládajícím členem  violoncellového dua "Duo Brikcius".

  Hudební spolupráce s Talichovým komorním orchestrem, klavíristou Tomášem Víškem, violoncellistkou Annou Brikciusovou, skladatelkou Irenou Kosíkovou a dirigentem Janem Talichem.

  Koncertní turné po České republice, Alžírsku, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Francii, Itálii, Německu, Polsku, Rakousku, Rusku, Slovensku, Švédsku, Turecku a Velké Británii. Více informací o Františku Brikciovi a jeho projektech (např. "Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia", "Tartiniho L'Arte dell'Arco v interpretaci Františka Brikcia", "7 Svící", "Weinberger Tour", "Duo Brikcius - 2 Cellos Tour", "MAKANNA", "eSACHERe", "Festival Brikcius") je k dispozici na webových stránkách http://www.Brikcius.com .

www.Brikcius.com - www.FaceBook.com/FestivalBrikcius - www.FaceBook.com/BrikciusFrantisek - www.Twitter.com/Brikcius