20 let Vypsané Fixy!

shadow

Ke kulatému výročí pardubické legendy patří samozřejmě i zastávka v brněnské Flédě. Narozeninové turné Před náma hrajeme my tou 2014 se v Brně zastaví ve středu 26.11.2014 ve 20:00!

Dvacet let je úctyhodná doba na české hudební scéně. Letošní turné Vypsané Fixy je speciální tím, že jako předkapela vystoupí Vypsaná Fixa. Frontman kapely Márdi to okomentoval slovy: 

 „Již mnoho let po nás mnoho našich fanoušků chce, abychom na koncertech zahráli písně z nejstarších, dnes již kultovních demosnímků. Dlouho jsme to odmítali, preferovali jsme věci z oficiálních řadových desek, ale vzhledem k tomu, že kulaté výročí si zaslouží výjimečné činy, tak nás napadlo, že tyhle „oldskůlové“ pecky opět nazkoušíme a budeme je hrát na narozeninové šňůře. Takže kdo chce živě slyšet písně jako je třeba Večerníček, Argentina, Vypsanou fixou nebo Agresívní děda, má neopakovatelnou, zřejmě už opravdu poslední šanci. Hodně jsme přemýšleli, jak to celé udělat a hlavně časově zvládnout, protože chceme hrát samozřejmě i písně nové a napadlo nás, že si čas našeho hraní rozšíříme tím, že na postu předkapely vystoupíme také my. V základní sestavě této „lofifolkové předkapely“ budu hrát já s Pítrsem a v průběhu našeho setu se k nám občas přidá Mejla nebo Mejn a také další hosté podle toho v jakém městě zrovna budeme hrát. Každý koncert bude úplně jiný, protože do výsledné podoby obou playlistů promluví hlasováním lidé, kteří koncert navštíví. Cítím, že to bude velké dobrodružství!“ 

Fanoušci této punkové legendy ze San Piega se tedy mohou těšit i na úplně první hity, které neměli šanci vidět naživo snad na žádném jiném koncertě. Doporučujeme koupit lístky v předprodeji za 175,-! Určitě bude vyprodáno :)

Autor

Martin Turek
Martin Turek

V současnosti student pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity, fotograf, programátor a zakladatel https://www.facebook.com/brownfieldsexplorers.