Tišnov se stane dějištěm multižánrového hudebního projektu

shadow

6. ročník multižánrového hudebního projektu „Festiválek U Palce“ se letos opět uskuteční na nádvoří barokního domu v Tišnově na ul. Jungmannova 70. /Zahrádka U Palce/, a to v sobotu 11.07.2015.
Jde o multižánrový hudební festival, zaměřený na tuzemskou etnickou, beatovou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku. Na letošní ročník jsou pozvány jednak kapely a interprety, co už na festivalu někdy vystoupili a druhou půlku tvoří skupiny, které se na festivalu představí poprvé.
 
Těšit se tedy můžete na oblíbenou skupinu Čankišou, hrající s úspěchem i na zahraničních podiích, dále vystoupí cikánský muzikant Vojta Lavička s kapelou Gipsy Spirit, čím dál populárnější kapela Poletíme, jedna z nejlepších reggae dvojic MC Colectiv + MC Messenjah, objev brněnské alternativní scény kapela Mucha, talentovaní punkeři Bombs from heaven a brněnská stálice kapela Japka.
 
Součástí programu budou i doprovodné akce a cizokrajné i domácí vege a masové občerstvení, gril, míchané nápoje a nápoje od regionálních dodavatelů a menších pivovarů. Start akce je ve 13h, vstupné v předprodejích od 190Kč a na místě za 290Kč.
 
Vstupenky v tradičních předprodejích:
 
v Brně: v Indies music na ul. Poštovské, DPL na nám. Svobody, 
v Tišnově: knihkupectví p. Raškové, ul. Brněnská, a na baru Café U Palce, Jungmannova 70
 
V areálu bude fungovat i hlídaná úschovna kol a po skončení venkovního programu afterparty uvnitř v hospodě.

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz