Ještěrky míří na Letnou

shadow

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, připravuje osmý ročník originálního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků – Ještěrka Cup 2015. Akce s bohatým doprovodným programem se uskuteční první zářijovou sobotu v Praze na Letenské pláni a je určena nejen řidičům a jejich fanouškům, ale i široké veřejnosti.

Závodníci Ještěrka Cupu poměří své síly, zručnost, zdatnost a znalost bezpečné manipulace se skladovými vozíky ve dvou disciplínách na čelním vozíku a retraku. Kromě napínavého souboje řidičů „ještěrek“ o co nejpřesnější výkon a nejrychlejší čas, se fanoušci netradičního sportovního utkání mohou těšit i na zajímavý doprovodný program. Pro diváky bude připraven koncert skupiny Žlutý pes, nejrůznější soutěže a další speciální atrakce. Nezapomenutelným dnem plným zábavy se Ještěrka Cup stane i pro děti, pro které budou nachystány malé šlapací „ještěrky“, skákací hrad a napínavé hry.

Oblíbeným závodem provede populární moderátorka Lucie Výborná.

Linde Ještěrka Cup 2015 se koná v sobotu 5. září 2015 od 9.00 do 17.00 hod. na Letenské pláni naproti stadionu Sparty. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz