Závod 24H poprvé v České republice

shadow

Ještě nikdy se v České republice nejel čtyřiadvacetihodinový automobilový závod. O tomto víkendu čeká brněnský Masarykův okruh milník. Dvanáctihodinový závod Epilog, který je od loňska zapsaný v kalendáři prestižních 24H Series, se protáhne na dvojnásobek. Ortodoxní automobilové fanoušky tak čeká podívaná, za kterou dosud museli za hranice!

Závod startuje v sobotu 15.10. ve 12:00 a v pravé poledne v neděli dosáhne svého cíle.

Na startu závodu se objeví celkem 28 automobilů. Mezi piloty závodních speciálů se objeví i čeští jezdci. Mezi nimi nebude chybět ani Tomáš Enge, který bude řídit vůz KTM BOX GT4 z rakouské stáje.

Závod patří do série závodů Hankook 24H series a jde o epilog letošního ročníku. Během sezóny tento seriál navštívil například okruhy v Dubaji, Silverstone v Monze a další.

Před závodem v Brně je ve většině kategorií stále o co soutěžit takže návštěvníky brněnského okruhu čeká zajímavá a strhující podívaná. Pro návštěvníky je připravena novinka. Na tribuně C bude pro fanoušky připraveno zázemí k přenocování. V zadní části tribuny budou zřízena dvě ohniště i s připraveným topivem. Na místě lze postavit stan. Návštěvníci, kteří chtějí na závodě zůstat celých 24 hodin, mohou nocovat i ve svých autech přímo na tribuně C.

Více informací včetně cen vstupenek najdete na webu automotodrombrno.cz
 

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz