Konec léta patří festivalu WŮDŠTOK na psím kruháči

shadow

Čtvrtý ročník toho nejpohodovějšího festivalu na Vysočině je po roce zase tady! Jakmile se prázdninové radovánky s opalováním u vody, opékáním špekáčků a letními láskami nachýlí ke konci, nezapomeňte na Wůdštok na psím kruháči.

Letošní line-up bude opravdu vychytaný, navíc i s návštěvou ze zahraničí. Nejvýraznější hvězdou ročníku 2017 se stane slovenská punkrocková kapela Iné Kafe, kterou doplní jihlavská hip-hopová skupina Pio Squad, pražská SODOMA&GOMORA v čele s rapperem Řezníkem nebo písničkář Xavier Baumaxa. Z Berlína si udělá výlet také Angličan Brandy Row, který namíchá koktejl blues, folku a rock´n´rollu. Kromě nových jmen se na pódiu vystřídají i některé domácí kapely, a to Rabies, Ecce Homo a Babylon.

Wůdštok na psím kruháči zůstává již tradičně dvoudenní akcí. Hlavní večer 26. srpna si zpestříme ještě o pátek 25., tedy o takzvaný Předkruháč. Kromě hudebních vystoupení si atmosféru okořeníme také díky Cafe Biograf z Brna. Kluci kromě léty prověřených filmů dovezou také výběrovou kávu. Další specialitou bude svrchně kvašené pivo typu ALE, které bude uvařené speciálně jenom pro vás a ponese název ZBEERSTŘI. Kromě jiného se budete moct pobavit v originální FunZóně, kde si chvíli zkrátíte ping-pongem, fotbálkem či u fotostěny. Budete moct vyzkoušet taky originální fotbalový slalom nebo jedinečnou virtuální realitu. Přijeďte na konci prázdnin do Bystřice nad Pernštejnem a zase si to uděláme hezký!

Vstupné bude jako vždy lidové, lístky si můžete koupit online na ticketstream.cz (180 Kč), v kamenných obchodech GrillChill Bar, Pizza Piazza, TIC Bystřice nad Pernštejnem (200 Kč), na místě (300 Kč).

Facebook: https://www.facebook.com/events/1770560429891472 .

25. a 26. Srpen, Bystřice nad Pernštejnem

Harmonogram:

Předkruháč (25. srpna – pátek, start v 18:00)

SODOMA&GOMORA
ŘEZNÍK A DESADE
DJ SKINNYBOY

Hlavní večer (26. srpna – sobota, start v 16:00)

INÉ KAFE
PIO SQUAD
XAVIER BAUMAXA
BRANDY ROW
RABIES
ECCE HOMO
BABYLON

 

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz